Chrome Metal Tomby Crome/Tomby Krom
| Ürün Boyutu | Ø360 x 70 mm |
| Baskı Yüzeyi | Ø 180 mm |
| Hammadde | Plaka Metal |
| Cam Tipi | Mineral |
| Kadran | Bristol / Polistiren |
| Paket | Küçük Kutu |
| Koli Ebat | 61 x 26,5 x 63 cm |
| Koli İçi Adet | 10 ad. |
| Koli Ağırlık | 12 kg |
Chrome Metal Tomby Crome/Tomby Krom
| Ürün Boyutu | Ø360 x 70 mm |
| Baskı Yüzeyi | Ø 180 mm |
| Hammadde | Plaka Metal |
| Cam Tipi | Mineral |
| Kadran | Bristol / Polistiren |
| Paket | Küçük Kutu |
| Koli Ebat | 61 x 26,5 x 63 cm |
| Koli İçi Adet | 10 ad. |
| Koli Ağırlık | 12 kg |

info@hesas.com.tr