Roll Series 31611
Kategori Duvar Saatleri, Plastik Duvar Saatleri, Roll Series
| Ürün Boyutu | Ø345 x 45 mm |
| Baskı Yüzeyi | Ø 170 mm |
| Hammadde | Polistiren |
| Cam Tipi | Mineral |
| Kadran | Bristol / Polistiren |
| Paket | Küçük Kutu |
| Koli Ebat | 53,5 x 37,5 x 37,5 cm |
| Koli İçi Adet | 10 ad. |
| Koli Ağırlık | 11,25 kg |
