Tomby Series
Stock Code
Category Wall Clocks, Plastic Wall Clocks, Tomby Series
| Item Size | Ø 328 x 47 mm |
| Print Surface | Ø 140 mm |
| Material | Polistiren |
| Glass Type | Polistiren |
| Dial | Bristol / Polystyrene |
| Package | Small Box |
| Box Size | 53,5 x 36,5 x 36,5 cm |
| Pieces in Box | 10 ad. |
| Box Weight | 6,7 kg |


