Glory Series
Stock Code
Category Wall Clocks, Glory Series, Plastic Wall Clocks
| Item Size | Ø 300 x 46 mm |
| Print Surface | Ø 140 mm |
| Material | Polistiren |
| Glass Type | Polistiren |
| Dial | Bristol / Polystyrene |
| Package | Small Box |
| Box Size | 49,5 x 33,5 x 32 cm |
| Pieces in Box | 10 ad. |
| Box Weight | 6,4 kg |



