Steel Slim Series 31290
Category Wall Clocks, Metal Wall Clocks, Steel Slim Series
| Item Size | Ø200 x 45 mm |
| Print Surface | Ø 95 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Glass Type | Mineral |
| Dial | Bristol / Polystyrene |
| Package | Small Box |
| Box Size | 57 x 22 x 47 cm |
| Pieces in Box | 20 ad. |
| Box Weight | 10 kg |
