Chrome Metal Emperor Crome/Emperor Krom
| Ürün Boyutu | Ø360 x 50 mm |
| Baskı Yüzeyi | Ø 160 mm |
| Hammadde | Plaka Metal |
| Cam Tipi | Mineral |
| Kadran | Bristol / Polistiren |
| Paket | Küçük Kutu |
| Koli Ebat | 51 x 37,5 x 39 cm |
| Koli İçi Adet | 10 ad. |
| Koli Ağırlık | 13,5 kg |
Chrome Metal Emperor Crome/Emperor Krom
| Ürün Boyutu | Ø360 x 50 mm |
| Baskı Yüzeyi | Ø 160 mm |
| Hammadde | Plaka Metal |
| Cam Tipi | Mineral |
| Kadran | Bristol / Polistiren |
| Paket | Küçük Kutu |
| Koli Ebat | 51 x 37,5 x 39 cm |
| Koli İçi Adet | 10 ad. |
| Koli Ağırlık | 13,5 kg |

info@hesas.com.tr