Glass Series Round/Yuvarlak
Kategori Cam Duvar Saatleri, Duvar Saatleri, Glass Series
| Ürün Boyutu | Ø350 x 36 mm |
| Baskı Yüzeyi | Ø350 mm |
| Hammadde | Cam |
| Kadran | – |
| Paket | Küçük Kutu |
| Koli Ebat | 440 x 375 x 375 cm |
| Koli İçi Adet | 10 ad. |
| Koli Ağırlık | 16,5 kg |
