Radial Series
Stok Kodu
Kategori Duvar Saatleri, Plastik Duvar Saatleri, Radial Series
| Ürün Boyutu | Ø 275 x 45 mm |
| Baskı Yüzeyi | Ø 135 mm |
| Hammadde | Polistiren |
| Cam Tipi | Polistiren |
| Kadran | Bristol / Polistiren |
| Paket | Küçük Kutu |
| Koli Ebat | 52,5 x 58,5 x 29,5 cm |
| Koli İçi Adet | 20 ad. |
| Koli Ağırlık | 9 kg |



