Steel Flat Series 31160
Kategori Duvar Saatleri, Metal Duvar Saatleri, Steel Flat Series
| Ürün Boyutu | Ø400 x 45 mm |
| Baskı Yüzeyi | Ø 200 mm |
| Hammadde | Paslanmaz Çelik |
| Cam Tipi | Mineral |
| Kadran | Bristol / Polistiren |
| Paket | Küçük Kutu |
| Koli Ebat | 48 x 42,5 x 42 cm |
| Koli İçi Adet | 10 ad. |
| Koli Ağırlık | 17,2 kg |
