Radial Series
Stock Code
Category Wall Clocks, Plastic Wall Clocks, Radial Series
| Item Size | Ø 275 x 45 mm |
| Print Surface | Ø 135 mm |
| Material | Polistiren |
| Glass Type | Polistiren |
| Dial | Bristol / Polystyrene |
| Package | Small Box |
| Box Size | 52,5 x 58,5 x 29,5 cm |
| Pieces in Box | 20 ad. |
| Box Weight | 9 kg |



