Glass Series Square/Kare
Category Glass Wall Clocks, Wall Clocks, Glass Series
| Item Size | 350 x 350 x 36 mm |
| Print Surface | 350 x 250 mm |
| Material | Cam |
| Dial | – |
| Package | Small Box |
| Box Size | 440 x 375 x 375 cm |
| Pieces in Box | 10 ad. |
| Box Weight | 16,9 kg |
