Steel Flat Series 31185
Category Wall Clocks, Metal Wall Clocks, Steel Flat Series
| Item Size | Ø340 x 45 mm |
| Print Surface | Ø 170 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Glass Type | Mineral |
| Dial | Bristol / Polystyrene |
| Package | Small Box |
| Box Size | 53,5 x 37,5 x 37,5 cm |
| Pieces in Box | 10 ad. |
| Box Weight | 11,85 kg |
